9-etapiline Joik Organic näohooldus- Anne&Stiil ilulemmik 2021!

Hooldus algab lõõgastavate aroomide hingamisrituaaliga. Edasi kantakse kätele süvahooldav palsam ning pannakse kätte kindad. Siis puhastatakse nahk näovahuga, mis on rikastatud aaloemahla, rukkilillevee ja kummeliekstraktiga. Pärast seda toniseeritakse näoveega ning  kooritakse õrnalt nahka Joik Organic kooriva näokreemi ning silikoonpadjakesega. Mikrolihviva efektiga näokoorija eemaldab surnud naharakud ja stimuleerib naha loomulikku uuenemist. Järgneb näo- ja dekolteemassaaž ning siis kantakse peale näomask- valikus on matcha ja rohelise savi puhastav  näomask ning šokolaadi ja roosa savi pinguldav näomask. Maski toimimise ajal  viiakse läbi lõõgastav kätemassaaž. Edasi kantakse peale näokreem – Joik Organic noorendav või niisutav päevakreem ning noorendav silmakreem ning masseeritakse nahka roosast kvartsist vibreeriva näorullikuga.

Aega tuleks varuda 1 tund.

49,00 

Laos

Saada e-kinkekaart

Kinkekaarti saad saata elektroonselt täites ära kinkekaardi saaja e-maili aadressi. Peale makse sooritamist saadetakse kinkekaart ka kinkekaardi saaja e-mailile. Kinkekaart kehtib 1 aasta ostukuupäevast.


Jaga ostukorv kolmeks osaks või tasu 30 päeva pärast! Sinu jaoks on see tasuta, ilma igasuguse intressi ja lisakuludeta.